wtorek, 1 lipca 2014

#Pandora #MODY #kampanie #okładki #sesje #Vienna #LifeBall

Kolejną zmianą jakiej dokonałem na blogu jest zmiana nazwy "Modowego Zbiornika" na "Pandorę MODY". Mam nadzieję, że nie jestem (choć nie mam pewności) złą Pandorą zesłaną na Ziemie przez Zeusa jako kara dla ludzi. A puszka, którą "otrzymałem" w posagu wypełnioną nieszczęściami, okażę się czymś diametralnie innym. Innym, bo "moja" Pandora symbolizować będzie coś pozytywnego, zabawnego, szczęśliwego.
Ideą tej rubryki będzie zbiorcze prezentowanie informacji związanych z modą. Wśród zebranych przez mnie materiałów na pewno nie zabraknie: zdjęć najnowszych kampanii, okładek magazynów, sesji, krótkich relacji z oglądanych pokazów, informacji ze świata mody i show-biznesu, a także wielu innych związanych z tematyką rubryki.
Zobaczcie, co skrywa "Pandora MODY"! :)


Najnowsza kampania marki MULBERRY na sezon jesień/zima 2014/2015, to powrót do brytyjskich krajobrazów. Głównym punktem kampanii jest prezentacja najnowszych modeli torebek, w tym dwóch zaprojektowanych przez Care Delevingne.
Przed obiektywem Tima Walkera wystąpiła Cara Delevingne

 
The Tessie Satchel

The Kensington Drawstring Bag

The Cara Delevingne Bag

The Bayswater Bukle Bag

The Kensington Drawstring Bag

The Cara Delevingne Bag


W najnowszej kampanii ANTHONY VACCARELLO na sezon jesień/zima 2014/2015 wystąpiła jego muza i przyjaciółka Anja Rubik. Pierwsze zdjęcie autorstwa duetu Inez van Lamsweerde i Vinoodh Matadina już jest! Czekam na więcej. :DGisele Bündchen w najnowszej kampanii BALENCIAGA na sezon jesień/zima 2014/2015.
Fot. Steven Klein


OKŁADKI

Vogue Paris June 2014. Świetna sesja okładkowa (ach ten empik!) :) 


Lipcowo-sierpniowy Harper's Bazaar Polska


Viva! Moda Lato 2014


Vogue USA July 2014


Elle USA June 2014  (dziękuje Olcia :D)


July/August 2014 Harper's Bazaar Arabia


Vogue Portugal July 2014, fot. Patrick Demarcherlier


 "special for special" ;)

Jamie Dornan na okładce Interview Magazine, fot. Mert & Marcus

jamie-dornan-interview


jamie-dornan-scruff


jamie-dornan-editorial


jamie-dornan-shoot


jamie-dornan-bath


jamie-dornan-abs


jamie-dornan-photo-shoot


jamie-dornan-sexy


jamie-dornan-photoshoot

SESJA

Lupita Nyong'o w sesji dla Vogue USA. Fot. Mikael Jansson, styl. Phyllis Posnick

Genialne zdjęcie <3Life Ball 2014, czyli wiedeński bal charytatywny

Od 1993roku, pod koniec maja we Wiedniu, a dokładnie w Ratuszu wiedeńskim odbywa się wielki bal charytatywny wspierający walkę z AIDS. Jest tym samym największą imprezą artystyczno-modową w Europie. Na wielkim magentowym dywanie zawsze zobaczyć można mnóstwo gwiazd ze świata filmu, mody, sztuki czy polityki. To tak jakby w tym samym czasie i miejscu zorganizować festiwal filmowy, szczyt polityczny, tydzień mody i paradę równości z tancerzami i drag queens w rolach głównych. Każdy Life Ball ma także swój motyw przewodni. Inauguruje go dwugodzinny show artystyczny, a wieńczy pokaz mody. 
W tym roku Life Ball odbył się 31 maja, a tematem przewodnim był "Ogród ziemskich rozkoszy". W programie tego wydarzenia znalazły się m.in. przemówienie Billa Clintona, występ Ricky'ego Martina czy pokaz patronowany przez redaktor naczelną włoskiego Vogue - France Sozzani. Na wielkim wybiegu zobaczyć można było kolekcje: Givenchy, Lanvin, Viktor&Rolf, Jean Paul Gaultier, Vivienne Westwood, Etro, a także Dsquared2. Grand Finale należał do Conchity Wurst, która wykonała swoją zwycięską piosenkę "Rise Like a Phoenix". 


Entrée i czerwony dywan

Ceremonia otwarciaMarcia Cross i Billy Zane

Ricky MartinConchita Wurst "Rise Like a Phoenix"

Mam nadzieję, że tegoroczny slogan: "Miłość to kwiat, który wyrośnie wszędzie", pomógł zebrać jeszcze więcej pieniędzy niż w ubiegłym roku (2 miliony 430 tysięcy euro!) na walkę z AIDS i HIV.

Q


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz