wtorek, 23 lipca 2013

Letnie inspiracje... - część II

Inspiracji ciąg dalszy...
Tym razem do stworzenia stylizacji, zainspirował mnie jeden z moich ulubionych seriali, "Dynastia". Telewizyjny hit lat 80-tych, łączący w sobie władzę, pieniądze i modę. Nie inaczej jak w tej dekadzie, nigdzie indziej jak w tym serialu, wylansowany ówcześnie trend sylwetek o poszerzonych ramionach, stał się czołowym elementem tamtych lat. Współcześnie poszerzone ramiona możemy spotkać choćby na wybiegu paryskiego domu mody Balmain.
Zdaję sobie sprawę, że nie wszystkim ten trend przypadnie do gustu. Jedni uznadzą go za szczyt kiczu, a innym tak jak i mnie przypadnie on do gustu. :)


Tworząc zestaw dla Weroniki, pokusiłem się o użycie męskiej, dwurzędowej marynarki w kolorze chabru, czarnego sporotwego topu oraz kobaltowej, plisowanej mini. Całości dopełeniają botki, użyte w poprzednim zestawie, a także delikatna srebrna bransoletka. Marynarka nawiązuje do lat 80-tych, a botki wraz z nią przywołują na myśl wiosenną kolekcję Balmain. Oba te elementy nadają męskiego jak i mocno kobiecego charakteru. A także idelanie współgrają z dziewczęcą mini oraz sporotwym topem.
Wszystkie użyte przez mnie elmenty to zbiór obecnych jak i nadchodzących trendów. A zamieniając męską marynarkę na damską, cały zestaw śmiało nadaje się do noszenia. :) 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
Fot. Caroline D.
Styl. Q
Model: Weronika
 
 

P.S.
A już niebawem III część "Letnich inspiracji...". :D

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz