wtorek, 11 grudnia 2012

Zbiornik M.

Po dość intensywnym czasie powracam do uzupełniania Zbiornika. Zaczynając ten post zastanawiałem się jak go rozpocząć? Po chwili namysłu doszedłem do wniosku, że lepiej będzie od razu przejść do rzeczy. :)
Stosunkowo niedawno zakończyły się cztery najważniejsze tygodnie mody. Światowej sławy projektanci,   w największych stolicach mody na świecie tj. Paryżu, Londynie, Mediolanie i Nowym Yorku zaprezentowali już swoje najnowsze kolekcje na sezon wiosna/lato 2013. Wydawać by się mogło, że trochę dziwne?
Za oknem śnieg  i mróz nie dają nam spokoju, a tymczasem można by rzec, że wiadomo już co będzie modne w następnym sezonie. No cóż taka jest właśnie moda.
Szperając tu i tam znalazłem dla was dwie kolekcje. Pierwszą, od jednej z moich ulubionych projektantek, bo od Stelli McCartney. Mimo, że fasony ponownie mają w sobie coś z męskiego stylu, to cała kolekcja zapowiada się niezwykle lekko. Stroje prezentują zarówno świeży jak i  lekki look o dużej dawce wygody i bezpretensjonalności.
Natomiast druga kolekcja, to kolekcja znanej już dobrze w Polsce sieciówki, a mianowicie Mango. Tym razem kolekcja podzielona jest na kilka działów. Znajdziemy w niej bardzo mocny trend safari pojawiający się w wielu kolekcjach, nieco wzorów etnicznych oraz niezwykle seksowne krótkie szorty połączone ze skórzanymi kamizelkami. Pojawią się także specjalne rzeczy na wieczór jak i na letnią wycieczkę za miasto. A i zapomniałbym o tym, co króluje obecnie na sklepowych pułkach - a myślę tu o militariach.
One także nie opuszczą nas w następnym sezonie i przeplatać się będą z safari, a takim mianownikiem staną się dla nich kapelusze i etniczne wzory.
Dowodzi to tylko jednemu, że nie które rzeczy modne teraz będą również modne za parę miesięcy. Cieszy mnie to, że zarówno te jak i pozostałe kolekcje prezentują tak ciekawe i zarazem rożne od siebie rzeczy. Oznacza to, że każdy znajdzie coś dla siebie w swoim stylu i będzie jak zawsze Fashion! :DStella McCartney - wiosna/lato 2013

 
 
 
 
  Mango - wiosna/lato 2013
 

A na koniec coś nowego w Zbiorniku M., a jest nią przygotowana przeze mnie stylizacja.Zestaw z 2012-12-05, składający się m.in. z: Sweter Vero Moda, Botki River Island, Pierścionek Bijou BrigitteP.S.
A już za parę dni pokaże, co warto kupić lub założyć w  Sylwestrową Noc, aby oczarować resztę gości ;))
Zapraszam.  Q

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz